Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Zwracam się do Was z apelem o kontynuowanie wysiłków zmierzających do poszerzenia grona naszych członków i sympatyków, którzy zadeklarują w 2018 roku odpis 1% podatku na rzecz SEiRP.

    Cieszymy się, że ubiegłoroczne wpływy wzrosły o 10 % w porównaniu do poprzednich.
Dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy ofiarowali swój odpis koleżankom i kolegom ze Stowarzyszenia. Wykazaliście, że pojęcie społeczeństwa obywatelskiego nie jest Wam obce. Składam szczególne podziękowania tym zarządom wojewódzkim i okręgowym oraz zarządom kół, które przekonały swoich członków, że warto przeznaczyć 1% swojego podatku dla naszych emerytów potrzebujących wsparcia.
Szanuję decyzje części z nas, którzy przekazali środki na inne szlachetne cele. Jestem jednak przekonany, że spora grupa w ogóle nie skorzystała jeszcze z tej możliwości, czy to z braku zdecydowania, czy z obawy przed dodatkowymi formalnościami przy wypełnianiu formularzy PIT. Do nich przede wszystkim kieruję apel, zapewniając o wszechstronnej pomocy ze strony zarządów wszystkich szczebli. Kompetentni koledzy mogą razem z Wami tak wypełnić zeznania podatkowe, aby bez trudu ten 1% podatku trafił do naszych najbiedniejszych i będących w potrzebie członków. Warto też porozmawiać z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i sympatykami Stowarzyszenia, aby przyłączyli się do naszej akcji.
Pokażmy, że razem możemy dużo zdziałać!
Niech czyny idą w parze ze słowami!UWAGA!!

            Nr Konta zawarty na tej stronie dotyczy jedynie OPP, ( organizacji Pożytku Publicznego) nie można dokonywać wpłat opłacania składek Członkowskich. Nr Konta Zarządu Koła na które można wpłacać składki jest na stronie aktualności.

                                                                                                                         Skarbnik Zarządu Koła

                                                                                                                              Andrzej KLOCEK

 

1. nazwa OPP: Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych

2.Nr.  KRS: 0000043188


                Numer rachunku bankowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, jako organizacji pożytku publicznego:  

                         15 1500 1126 1211 2010 1441 0000

Zawartość